Кухар Людмила Олександрівна

 • Оcвіта
  Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 2005 р.
 • Наукові звання
  кандидат педагогічних наук
 • Посада
  доцент
 • В університеті працює з
  2012 р.
 • Дисципліни, що викладає
  Інформатика, Використання обчислювальної техніки у навчальному процесі, Архітектура комп'ютера та конфігурування комп'ютерних систем, Математико-статистичні методи в освітніх вимірюваннях, Методичне забезпечення діяльності центрів оцінювання якості освіти.

Народилась 23 березня 1984 р. в смт. Муровані Курилівці Вінницької області. З 1991 р. – навчалася в загальноосвітній школі, яку у 2000 році закінчила з відзнакою. З 2000 по 2005 рік навчання в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Математика». По закінченню здобула кваліфікацію «Учитель математики та інформатики». 2003 – 2005 рр. – вчитель математики та інформатики Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов. 2005 – 2008 рр. – викладач кафедри медичної інформатики та комп’ютерних технологій навчання Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 2008 – 2009 рр. – старший викладач кафедри інформаційних технологій Київської державної академії водного транспорту імені П. Конашевича-Сагайдачного. З 2009 р. – аспірантура НПУ імені М.П. Драгоманова за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. 2010 – 2012 р. – старший викладач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Державної академії житлово-комунального господарства. З 2012 р. – старший викладач кафедри космп'ютерної інженерії НПУ імені М.П. Драгоманова, за сумісництвом – асистент кафедри архітектури Інституту аеропортів Національного авіаційного університету.

2013 р. – стажування в США за програмою «Відкритий світ», що фінансується Конгресом США. Для студентів інформатичних, фізико-математичних спеціальностей та студентів спеціальності «Освітні вимірювання» читає курси «Основи конструювання тестів», «Класичні тестові моделі та їх застосування»,«Архітектура комп'ютера та конфігурування комп'ютерних систем», «Соціальна інформатика», «Нові інформаційні технології», «Використання обчислювальної техніки в навчальному процесі» та ін.

До захисту підготовлено дисертаційне дослідження на тему «Моніторинг сформованості професійної компетентності майбутніх учителів інформатики засобами тестового контролю».

Контактна інформація
01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Аудиторія 125
Тел: (044) 239-30-24
Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання. Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ