Секційне засідання кафедри

20 травня 2021 року відбулося секційне засідання кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань в рамках щорічної звітно-наукової конференції "Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету" за підсумками наукових досліджень викладачів, докторантів та аспірантів НПУ імені М.П. Драгоманова за 2020 рік.

Засідання відбулося в онлайновому режимі. Участь в секції взяло понад 14 осіб, серед них викладачі кафедри, аспіранти кафедри та гості, серед яких дирекція факультету інформатики та викладачі інших кафедр факультету.  Було заслухано доповіді: професора кафедри, доктора педагогічних наук Франчука Василя Михайловича; старшого викладача кафедри Галицького Олександра Вадимовича; доцента кафедри, кандидата педагогічних наук Ворожбит Алли Володимирівни та аспіранта кафедри викладача НМУ імені О.О. Богомольця Кучеренко Інни Іванівни.  Доповіді були цікавими та інформативними.

Дякуємо всім хто прийняв участь, як доповідач так і учасник секційного засідання.

01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Аудиторія 125
Тел: (044) 239-30-24
Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання. Всі права захищено!

Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Персональні сайти